top of page

Kurumsal Koşu Grubunuz Var mı ?

 

Şirketinizin insana yapacağı en önemli yatırımlarından biri de Sağlık yatırımıdır.

İnsan kaynakları departmanının çalışanlar arasında  takım çalışması, motivasyon, etkili iletişim gibi  önemli konuları geliştirebilecekleri spor etkinlikleri organize ediyor çalışan sağlığı ve iş veriminde başarılı olmalarını sağlıyoruz.

Koşu, Yürüyüş, egzersiz, sağlıklı beslenme alışkanlıkları yoğun çalışma ortamında göz ardı edilen durumlar olduğundan bu konuda sizlere yardımcı oluyoruz.

 

Çalışanlarınıza fit, şirketinize daha sağlıklı bir ortam hediye edin.

 

İş Arkadaşlarınız ile birlikte,  firmanız adında ulusal ve uluslarası koşu organizasyonlarına katılabilirsiniz. Grubunuza özel profesyonel Atletizm antrenörünüz ile etkili ve doğru antrenman yaparak başarılar kazanabilirsiniz. 

 

Yıllık, aylık, haftalık planlancak antrenmanlar ile form yakalayacak kısa sürede ulusal ve uluslararası koşu organizasyonlarına katılabileceksiniz.

 

Son yıllarda popüler olan maraton yarışlarına bir çok firmadan koşu kulüpleri katılmakta ve firma isimlerini duyurmaktadır. Bu tür organizasyonlara birlikte hazırlanalım .

İş başındayken…..Koşun!


Git! Koşu Turları Konferanslar, toplantılar, kongreler ve ekip etkinlikleriyle bağlantılı etkinlikler olarak koşu turlarının yanı sıra iş seyahatinde olanlara kurumsal koşu turları sunmak için kuruluşlarla yakın bir şekilde çalışıyoruz.

 

 

Tanıma ve Tanışma toplantısı 0 546 510 91 81 bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Ekran Resmi 2022-02-17 23.01.53.png
bottom of page