top of page

  KOŞULAR 

Sağlık Koşuları

Koşu ve Yürüyüş sizin için bir perfomans yarışı değilse adımlarınızı eğitimli ve donanımlı antrenörlerimiz ile birliklikte  sağlıklı yasama doğru şehrin farklı yerlerinde atın . Her gün atacağınız adımlarla  fit bir görünüm , oksijenle yenilenen  vücudunuzun sağlığını yenileyebilir ve koruyabilirsiniz.

5km Koşu Antrenmanı

Koşuya başlamaya karar verdiyseniz ilk adımınız 5k için olacaktır.Grubunuza göre antrenörünüzle yapacağınız yürüyüş ve jogging ile vücüdunuzun koşuya adaptasyonu , akciğerlerinizin oksijen kapasitesinin ve kaslarınızın gelişimi ile dayanıklılığınızı arttıracağınız bir antrenman planlamasıdır.

Kondisyoner Koşu Antrenmanı

Bu koşu programına gelmeniz artık sizin fiziksel ve mental hazırlığınızın tam , formunuzun yerinde olduğunu gösteririr sahip olduğunuz bu  kondisyon ve sağlıklı vücudunuzu korumak ya da birçok koşucunun en az bir kez denemek istediği maraton için ilk adım programıdır.

 

Yarı Maraton Antrenmanı Koşu Antrenörü

Düzenli ve sistemli antrenmanlarınız sizi 21k ya getirdiyse yarı maratonu tamamlamış bulunmaktasınız.Maratonu tamamlamakta zorlanan ve o zorluk seviyesine ulaşamamış koşucular için popüler bir koşudur. Maratona ulaşmak için önünüzde bir bu kadar daha yol var .

 

Performans Koşuları

Hedefiniz yarışlar ise ve performanızı yükseltmek istiyorsanız koşu antrenörlermizle doğru ve etkili antrenman sistemini planlaya bilirsiniz.

Koşu antrenörü hizmetleri

5km lik koşuyu geride bırakmak 8 km dayanmak için geçmeniz gereken öncelikle 8km var.Gelişen oksijen kapasitemizi, kondisyonunuzu ve kaslarınızı biraz daha zorlamak için kat etmeniz gereken yol 8km'lik antrenman planmasıdır.

 

Kurumsal Koşu Takımı

Kassal ve oksijen dayanıklılığınızın gelişimi sizin artık 10km 'ye hazır olduğunuzu gösteriyor Antrenörlerimizin gözlemleri ve yönlendirmeleriyle aerobik anaerobik ,interval fartlek vb.

Antrenman koşularınında içinde olacağı daha ileri bir antrenman programıdır.

 

Maraton Hazırlık Antrenörü Koşu antrenörü

Maraton ise gönlünüzde yatan bitiş cizgisini görebilmek için antrenörleriniz ile yapılacak hazırlık antrenmanları sizi 42km lik zor ,uzun bir yolda dayanıklılık ve sabır ile test edilebileceğiniz bir koşudur

bottom of page