top of page
Ekran Resmi 2022-02-17 22.54.19.png

Atletizm faaliyetleri çocuklarda eksikliği görülen günlük motor faaliyeti telafi ederek, onların  motorsal ve fiziksel yeteneklerinin gelişmesini sağlamaktadır.

 

Oyun ve Spor İçerikli Çalışmalar ile Sürat , Kuvvet, Esneklik, Koordinasyon özelliklerini geliştirerek çocuğunuzun fiziksel ve Ruhsal olarak geleceğe hazırlıyoruz.

Çocuk Atletizm Akademisi Eğitim Programları ; güven, karakter ve atletik beceriler geliştirmek için tasarlanmıştır. Nitelikli sertifikalı antrenörlerimiz, çocuklarınızın yaşlarına uygun, spor yapmalarına yardımcı olacak ve becerilerini geliştirecek ve spora teşvik edecek spor faaliyetlerine öncülük edecektir. 

Öğrenmeyi, eğlenmeyi ve sportmenliği

ön plana çıkarıyoruz!

Yaş Grupları ve Programlar

4- 5 Yaş grubu: Genç atletleri rekabet olmayan, eğlenceli bir ortamda motor becerileri ve takım çalışmasını geliştirmek için kullanılan yaşa uygun oyunlar ve ekipmanların keyfine varacaksınız.

5 - 6  Yaş grubu:Bu yaş düzeyinde çeşitli yaş uygun oyunlar kullanıyoruz, motor becerilerini, koordinasyonlarını ve kas hafızalarını geliştirmeye yardımcı oluyoruz.

6- 7 Yaş grubu: Spora duydukları ilgiyi arttırmanın yanı sıra takım çalışması, sporla ilgili beceriler ve kontrol konusundaki farkındalıklarının artması ana odak noktasıdır.

7 - 9 Yaş grubu:Yönlendirmeler, ileri düzey beceriler,  takım oyunu ve braşlarla tanışma önemli bir odak noktasıdır. Sportif yeteneklerini ilerletmek için gelişmiş becerileri kazanmaları için yapılan çalışmalar. 

10- 12 Yaş grubu: ; Oyun ve Spor İçerikli Çalışmalar ile Sürat , Kuvvet, Esneklik,  Koordinasyon özelliklerini geliştirerek çocuğunuzun fiziksel ve Ruhsal olarak geleceğe hazırlıyoruz.

Dersler Grup ve Bireysel olarak verilmektedir.

  • 8 ders  

  • 6 ders 

  • 4 ders 

Sınıflar 8 Kişiden oluşmaktadır. 

Dersinizi planlamak için hemen arayın.

0 546 510 91 81

bottom of page